ارسال محصولات (کتاب) انجمن پس از هماهنگی های لازمه با واحد مربوطه توسط پست تیپاکس صورت می پذیرد و هزینه آن به عهده سفارش دهنده می باشد.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

  1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی انجمن هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری را می توانید از واحد مربوطه دریافت نمائید. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457-021 تماس حاصل فرمایید.
  3. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی انجمن هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد .
  4. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی انجمن هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده تهران بزرگ

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد.
  2. مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه (یا واریز اینترنتی و ثبت سفارش) و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  3. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی انجمن هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.